VECTOR / OFERTY PRACY / Specjalista/ka ds. realizacji zamówień

Specjalista/ka ds. realizacji zamówień

Zakres zadań

  • opieka nad realizacją zamówień złożonych przez klientów (m.in. rejestracja, weryfikacja dostępności, fakturowanie)
  • prowadzenie i nadzór nad niezbędną dokumentacją
  • praca w systemie ERP
  • ścisła współpraca z działami: handlowym, inżynierskim, magazynowym, finansowym

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w działach realizacji sprzedaży/obsługi klienta (minimum rok)
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP (mile widziane IFS)
  • dokładność, skrupulatność, systematyczność oraz działanie wg. przyjętych norm
  • orientacja na cel, konsekwencja w prowadzeniu zadań do końca i w określonym czasie
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, doskonała organizacja pracy
  • wysokie zaangażowanie, dynamizm i optymizm w codziennym działaniu
  • inicjatywa własna, pro aktywność,.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Oferujemy

  • otwarta, partnerska atmosfera pracy i pomocny zespół
  • merytoryczne wdrożenie i szkolenia wprowadzające umożliwiające sprawne wejście w organizację
  • współpraca z ekspertami i entuzjastami z różnych obszarów
  • hybrydowy system pracy (3 dni biuro / 2 dni praca zdalna)
  • pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, spotkania integracyjne
Alicja Burel

Na Twoją aplikację czeka

HR Business Partner

Masz jakieś pytania związne z procesem rekrutacji ?

Skontaktuj się z nami

Miejsce pracy:

Gdynia

Wymiar pracy:

Pełen etat

Kontakt