VECTOR / OFERTY PRACY / Specjalista ds marketingu

Specjalista ds marketingu

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • organizacja eventów branżowych ( lokalnych i międzynarodowych), w tym największej konferencji technologicznej dla operatorów telekomunikacyjnych w Polsce
  • współpraca z dostawcami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi w ramach realizacji eventów (umowy, negocjacje warunków współpracy, nadzór nad realizacją współpracy)
  • współpraca z globalnymi partnerami technologicznymi w zakresie wspólnej promocji
  • rozwijanie relacji z Klientami firmy z wykorzystaniem dedykowanych eventów i komunikacji email marketingowej
  • wsparcie marketingowe w prowadzeniu projektów sprzedażowych
  • koordynowanie zamówień oraz dystrybucja gadżetów i materiałów marketingowych

NASZE WYMAGANIA:

  • jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować z ludźmi i masz bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • posiadasz doświadczenie w organizacji eventów oraz szkoleń (online / offline) – idealnie w obszarze B2B i/lub branży nowych technologii
  • kreatywność i inicjatywa to Twoje paliwo do generowania nowych pomysłów
  • jesteś mistrzem planowania, organizacji czasu pracy, priorytetyzowania zadań i dotrzymywania terminów
  • lubisz pracować z ludźmi i masz łatwość nawiązywania kontaktów
  • dla Ciebie zawsze szklanka jest do połowy pełna
  • znasz język angielski na poziomie minimum B2

Nasza Oferta

  • prowadzenie komunikacji marketingowej dla największych operatorów telekomunikacyjnych na świecie
  • możliwość kreowania i wdrażania usprawnień wokół sprawowanej roli oraz realizację własnych inicjatyw
  • wyzwania i rozwojowe projekty – nuda Ci nie grozi
  • pracę w zgranym i zwinnym zespole, który chętnie dzieli się doświadczeniem
  • pracę w modelu hybrydowym, w biurze otoczonym zielenią
Karolina Gajda

Na Twoją aplikację czeka

HR Manager

Masz jakieś pytania związne z procesem rekrutacji ?

Skontaktuj się z nami

Spółka Grupy VECTOR

vector.net

Miejsce pracy:

Gdynia

Wymiar pracy:

Pełen etat

Rodzaj współpracy:

umowa o pracę

Podróże służbowe:

nie

Kontakt