VECTOR / OFERTY PRACY / Manager R&D

Manager R&D

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii firmy w zakresie R&D (hardware, software)
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych i produktowych
  • Współpraca z kluczowymi Klientami w zakresie technicznych aspektów prowadzonych projektów
  • Zarządzanie podległymi zespołami inżynierów
  • Odpowiedzialność za wyznaczanie celów i planowanie zasobów niezbędnych do ich realizacji
  • Nawiązywanie partnerstw technologicznych, ustalanie zakresu prac oraz wytycznych dotyczących tych współprac
  • Budowanie znajomości i rozpoznawalności marki VECTOR SMAR DATA, poprzez relację z zewnętrznymi podmiotami (uczelniami, instytutami itp.)

NASZE WYMAGANIA

  • Doświadczenie w zarządzanie zespołem Software (doświadczenie w zarządzaniu zespołami Software, Hardware i Firmware, będzie dużym atutem)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu systemów teleinformatycznych operujących na dużej ilości danych
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka, Elektronika, Informatyka, Telekomunikacja lub pokrewne)
  • Biznesowe podejście do realizowanych projektów
  • Znajomość nowoczesnych metodologii w obszarze Project Management i/lub Scrum
  • Umiejętność budowania pozytywnych, trwałych relacji z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

TO OFERUJEMY

  • Pracę w firmie posiadającej własny dział R&D i produkcję w jednej siedzibie
  • Dostęp do wielu technologii i nowoczesnych laboratoriów
  • Rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania
  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość wpływu na przyszły kształt biznesu
  • Uczestnictwo w ważnych wydarzeniach branżowych
  • Uczestnictwo w całym procesie powstawania produktu – od zaprojektowania po wdrożenie
  • Praca w stabilnej, 30-letniej firmie z tradycjami i wartościami kulturowymi
Natalia Staska

Na Twoją aplikację czeka

HR Business Partner

Masz jakieś pytania związne z procesem rekrutacji ?

Skontaktuj się z nami

Spółka Grupy VECTOR

vectorsmartdata.net

Miejsce pracy:

Gdynia

Wymiar pracy:

Pełen etat

Rodzaj współpracy:

B2B/UOP

Kontakt