Kupiec projektowy - mechanika - VECTOR | BE ABLE
VECTOR / OFERTY PRACY / Kupiec projektowy – mechanika

Kupiec projektowy – mechanika

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Realizacja i monitoring zadań zakupowych w projekcie
  • Bliska współpraca z klientem, zespołem projektowym oraz z kupcami
  • Nadzór nad zapewnieniem dostępności materiału
  • Negocjacje zakupowe oraz aktywny sourcing
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy, w tym Jakość, R&D, PjM
  • Raportowanie wyników prac i KPI do przełożonego i/lub zarządu

NASZE WYMAGANIA

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku w zakupach projektowych
  • Koordynowaniu projektów technicznych lub wsparcia procesu rozwoju produktu
  • Doświadczenie w koordynowaniu działań pomiędzy kilkoma projektami
  • Dobrą znajomość procedur zakupowych, w tym obsługa zamówień i faktur
  • Doświadczenie w analizie i kalkulacji BoM-u
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania szybkich decyzji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny
  • Wysokie zaangażowanie i orientacja na cel
  • Konsekwencja i dynamizm w prowadzeniu zadań do końca w zaplanowanym czasie
  • Dokładność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Inicjatywa własna, pro aktywność, doskonała organizacja pracy

TO OFERUJEMY

  • Praca w firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej
  • Wykorzystywanie swoich kompetencji w praktyce
  • Przyjazna i oparta na partnerstwie atmosfera pracy
  • Możliwość poznawania nowych technologii
  • Praca w firmie posiadającej własny dział R&D i produkcję w jednej siedzibie
  • Współpraca z ekspertami i entuzjastami z różnych obszarów
Monika Kurek

Na Twoją aplikację czeka

HR Business Partner

Masz jakieś pytania związne z procesem rekrutacji ?

Skontaktuj się z nami

Spółka Grupy VECTOR

Miejsce pracy:

Gdynia

Wymiar pracy:

Pełen etat

Rodzaj współpracy:

B2B / UMOWA O PRACĘ

Podróże służbowe:

TAK

Kontakt