Kupiec projektowy - mechanika - VECTOR | BE ABLE
VECTOR / OFERTY PRACY / Kupiec projektowy – mechanika

Kupiec projektowy – mechanika

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Realizacja zadań zakupowych w projekcie
  • Aktywny sourcing i negocjacje zakupowe
  • Bliska współpraca z klientem, zespołem projektowym oraz w ramach zespołu kupców
  • Nadzór nad zapewnieniem dostępności materiału
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy, w tym Jakość, R&D, Project Management

NASZE WYMAGANIA

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze zakupów projektowych
  • Dobra znajomość procedur zakupowych, w tym obsługa zamówień i faktur
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny
  • Doświadczenie w zakresie projektów technicznych lub wsparciu procesu rozwoju produktu
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania szybkich decyzji

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie w zakupach asortymentu mechaniki
  • Doświadczenie w analizie i kalkulacji BoM-u

Nasza Oferta

  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość wpływu na przyszły kształt biznesu
  • Duża samodzielność działania
  • Praca w firmie posiadającej własny dział R&D i produkcję w jednej siedzibie
  • Współpraca z ekspertami i entuzjastami z różnych obszarów
  • Możliwość rozwoju poprzez kreowanie i wdrażanie usprawnień wokół sprawowanej roli
Marta Kajut

Na Twoją aplikację czeka

Marta Kajut

Technical Recruiter

Masz jakieś pytania związne z procesem rekrutacji ?

Skontaktuj się z nami

Spółka Grupy VECTOR

Miejsce pracy:

Gdynia

Wymiar pracy:

Pełen etat

Rodzaj współpracy:

UMOWA O PRACĘ

Podróże służbowe:

NIE

Kontakt