VECTOR / OFERTY PRACY / Konstruktor Elektronik

Konstruktor Elektronik

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym w dziale R&D
  • Symulacje i obliczenia dla projektowanych urządzeń
  • Analiza i projektowanie urządzenia pod kątem spełnienia norm branżowych (EMC, bezpieczeństwo)
  • Tworzenie schematu i projektowanie płytek drukowanych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Dbałość o optymalizację kosztowo – jakościową wypracowywanych rozwiązań
  • Definiowanie wymagań konstrukcyjnych na komponenty projektowane i/lub dostarczane przez dostawców zewnętrznych
  • Tworzenie planu testów akceptacyjnych
  • Definiowanie scenariuszy testowych, projektowanie środowiska do testów
  • Uruchamianie oraz testowanie prototypów, pomiary i ocena parametrów elektrycznych, termicznych, pomiary i analiza parametrów kluczowych komponentów
  • Przeprowadzanie analiz niezawodnościowych dotyczących czasu życia produktu (MTBF, lifetime)
  • Analizowanie wyników badań i tworzenie raportów

NASZE WYMAGANIA

  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu urządzeń elektronicznych
  • Doświadczenie w tworzeniu schematów oraz projektowaniu płyt PCB
  • Doświadczenie w posługiwaniu się sprzętem pomiarowym
  • Znajomość zagadnień dotyczących projektowania układów analogowych i cyfrowych, w tym układów zasilania
  • Znajomość metodologii badań analogowych i cyfrowych urządzeń elektronicznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prace z dokumentacją
  • Samodzielności i dokładności
  • Systematycznego podejścia do rozwiązywania problemów technicznych
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

TO OFERUJEMY

  • Praca w firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej
  • Rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania
  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość wpływu na przyszły kształt biznesu
  • Współpraca z międzynarodowym środowiskiem technologicznym
  • Praca w stabilnej, 30-letniej firmie z tradycjami i wartościami kulturowym
Monika Kurek

Na Twoją aplikację czeka

HR Business Partner

Masz jakieś pytania związne z procesem rekrutacji ?

Skontaktuj się z nami

Spółka Grupy VECTOR

Miejsce pracy:

Gdynia

Wymiar pracy:

Pełen etat

Rodzaj współpracy:

B2B / UMOWA O PRACĘ

Podróże służbowe:

NIE

Kontakt