VECTOR / OFERTY PRACY / Inżynier sieci IP

Inżynier sieci IP

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Konfiguracja urządzeń i kompleksowe wdrażanie usług IP w sieciach Klientów
  • Wsparcie techniczne w zakresie technologii IT/IP i bezpieczeństwa sieci
  • Bliska współpraca z dostawcami rozwiązań oraz działem R&D
  • Udział w tworzeniu Proof Of Concept
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń technicznych dla klientów, w ramach wspieranej technologii
  • Tworzenie dokumentacji powdrożeniowej

NASZE WYMAGANIA

  • Min. 3-letnie doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych wybranego vendora: Cisco, Juniper lub Huawei
  • Znajomość protokołów i rozwiązań z zakresu: IPv4 / IPv6 / VLAN / PPPoE / ACL / OSPF
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych Linux
  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami telekomunikacyjnymi IP
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację techniczną

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie w konfiguracji MPLS / BRAS / Dual Stack / QoSDSCP / BGP

Nasza Oferta

  • Merytoryczne wdrożenie i szkolenia z zakresu wspieranych technologii
  • Praca w firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej
  • Rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania
  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość wpływu na przyszły kształt biznesu
  • Uczestnictwo w ważnych wydarzeniach branżowych
  • Współpraca z ekspertami i entuzjastami z różnych obszarów
Natalia Staska

Na Twoją aplikację czeka

HR Business Partner

Masz jakieś pytania związne z procesem rekrutacji ?

Skontaktuj się z nami

Spółka Grupy VECTOR

vectorsolutions.net

Miejsce pracy:

Gdynia

Wymiar pracy:

Pełen etat

Rodzaj współpracy:

UOP/B2B

Podróże służbowe:

TAK- sporadyczne

Kontakt