Embedded Software Engineer - VECTOR | BE ABLE
VECTOR / OFERTY PRACY / Embedded Software Engineer

Embedded Software Engineer

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Projektowanie i implementacja oprogramowania
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Implementacja testów automatycznych oraz ich integracja z środowiskiem
  • Współtworzenie wymagań produktowych i technicznych
  • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu projektowego
  • Wsparcie innych zespołów w trakcie uruchamiania układów prototypowych

NASZE WYMAGANIA

  • Doświadczenie w programowaniu systemów opartych o mikrokontrolery i/lub mikroprocesory (Linux)
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji oprogramowania w oparciu o systemy czasu rzeczywistego (FreeRTOS, Mbed OS)
  • Doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu urządzeń elektronicznych we współpracy z konstruktorami hardware
  • Praktyczna znajomość języka C i C++
  • Znajomość narzędzi takich jak JIRA, Git lub Mercurial
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnego rozwiązywania problemów
  • Skrupulatność i wysoki poziom samoorganizacji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacje w obszarach technicznych oraz prace z dokumentacją

MILE WIDZIANE

  • Znajomość narzędzi wspierających unittesting w systemach embedded
  • Doświadczenie w pracy z systemami CI/CD
  • Znajomość Python’a, Rust’a

NASZA OFERTA

  • Rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania
  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość wpływu na przyszły kształt biznesu
  • Współpraca z międzynarodowym środowiskiem technologicznym
  • Praca w stabilnej, 30-letniej firmie z tradycjami i wartościami kulturowymi
Monika Kurek

Na Twoją aplikację czeka

HR Business Partner

Masz jakieś pytania związne z procesem rekrutacji ?

Skontaktuj się z nami

Spółka Grupy VECTOR

Miejsce pracy:

Gdynia

Wymiar pracy:

Pełen etat

Rodzaj współpracy:

B2B / UMOWA O PRACĘ

Podróże służbowe:

NIE

Kontakt