VECTOR / OFERTY PRACY / Buyer / Kupiec

Buyer / Kupiec

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa zamówień oraz zapewnienie ciągłości dostaw materiałów na potrzeby produkcji
  • Bieżący operacyjny kontakt z dostawcami
  • Ciągły monitoring zamówień, terminowości i kompletności dostaw komponentów
  • Obsługa dokumentów związanych z dostawami i nadzór nad terminowością zamówień
  • Współpraca z działem magazynu, planowania produkcji, księgowości i innymi
  • Rozwiązywanie kwestii reklamacyjnych
  • Negocjowanie cen, terminów płatności i terminów dostaw dla kupowanych materiałów
  • Odpowiedzialność za optymalny stan aktywów w ramach obsługiwanych grup materiałowych

NASZE WYMAGANIA

  • Dobra znajomość procedur zakupowych, w tym obsługa zamówień i faktur
  • Preferowane doświadczenie z zakresu asortymentu elektroniki lub mechaniki
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania szybkich decyzji
  • Dobra znajomość języka angielskiego – poziom minimum B1
  • Wysokie zaangażowanie i orientacja na cel
  • Konsekwencja w prowadzeniu zadań w zaplanowanym czasie
  • Dynamizm i optymizm w codziennym działaniu
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dokładność oraz inicjatywa własna

TO OFERUJEMY

  • Praca w firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej
  • Wykorzystywanie swoich kompetencji w praktyce
  • Przyjazna i oparta na partnerstwie atmosfera pracy
  • Możliwość poznawania nowych technologii
  • Praca w firmie posiadającej własny dział R&D i produkcję w jednej siedzibie
  • Współpraca z ekspertami i entuzjastami z różnych obszarów
Monika Kurek

Na Twoją aplikację czeka

HR Business Partner

Masz jakieś pytania związne z procesem rekrutacji ?

Skontaktuj się z nami

Spółka Grupy VECTOR

Miejsce pracy:

Gdynia

Wymiar pracy:

Pełen etat

Rodzaj współpracy:

UMOWA O PRACĘ

Podróże służbowe:

NIE

Kontakt